Schoolteam


   
 


Brigitte Duysens
Directeur
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
b.duysens@skpo.nl
 



Nadine van der Heijden
Intern begeleider
Maandag t/m vrijdag
n.vanderheijden@skpo.nl










Maud Smeets
lgf-begeleiding
Maandag en dinsdag
m.smeets@skpo.nl
 




Joop de Maat
Conciërge
Maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag
j.demaat@skpo.nl











Petra Vugt

Administratie 
Maandagochtend en vrijdagochtend
p.vugt@skpo.nl

 

Lenneke Verhoeven
Groep 8 
Maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag
l.verhoeven@skpo.nl



 

Lida Kabiry
Groep 7
Maandag t/m vrijdag 
l.kabiry@skpo.nl
   
 


Suzanne Timmermans
Groep 6
Maandag, dinsdag en woensdag
s.timmermans-degreef@skpo.nl


 

Saskia Konings
Groep 6
Donderdag en vrijdag
s.konings@skpo.nl
   
 
Marlou Verstappen
Groep 5
Maandag t/m vrijdag
m.ras-verstappen@skpo.nl






Loes van Loosdregt
Groep 4
Maandag t/m vrijdag
l.vanloosdregt@skpo.nl
 
Ingrid Veneman
Groep 3A
Maandag, dinsdag, woensdag om de week
    
 



Christiaan Mersl
Groep 3A
Woensdag om de week, donderdag en vrijdag
 

Janneke Engels
Groep 3B
Maandag t/m vrijdag
j.engels@skpo.nl
 


Anke van de Ven

Groep 1/2 B
Maandag, dinsdag en woensdag om de week
a.vandeven@skpo.nl
   


Ingrid Limburg
Groep 1/2A
Groep 1/2B woensdag om de week, donderdag en vrijdag
IB onderbouw maandag
VVE woensdag
i.limburg@skpo.nl
     
 


Kirsten Verbunt
Groep 1/2A
Maandag t/m vrijdag